6 mėnesių programa – “Naujasis Aš”

Daugelis žmonių nesupranta, kaip iš tikrųjų jie blogai jaučiasi tol, kol nepradeda jaustis geriau. Nuovargis, virškinimo problemos, skausmas, alergijos yra priimama kaip kasdienybės dalis, taip sudarant sąlygas rimtų ligų vystymuisi.

Lėtinės ligos neatsiranda “iš niekur”, jos yra glaudžiai susijusios su mūsų mityba, gyvenimo būdu, genais, mus supančia aplinka. Supratimas, kaip mūsų organizmas ir atskiros kūno dalys funkcionuoja, kaip jos susijusios viena su kita bei kokie veiksniai sutrikdo organizmo pusiausvyrą, yra kur kas svarbiau nei ligos pavadinimo įvardijimas. Todėl ši programa yra visapusiška: ji apima tiek edukaciją, tiek praktinį darbą.

Kam skirta ši programa?

Šios programos metu Jūs geriau pažinsite savo kūną, suprasite, kaip jis funkcionuoja, kaip vieni faktoriai prisideda prie Jūsų geros savijautos, o kiti veda Jus prie lėtinių ligų atsiradimo. Visos žinios bus pritaikomos praktiškai. Šios programos gale Jūs nebebūsite tas pats asmuo, kuris įžengė pro mano kabineto duris!

Į šią programą įeina

  • Individuali konsultacija (60-90 min. trukmės)
  • 8 pakartotinės konsultacijos (susitikimas su klientu kas 3 savaites įvertinti pokyčius, aptarti plano)

Stebėsime

Kiekvieno susitikimo metu išmatuojamas kūno riebalų kiekis, kūno skysčių kiekis, raumenų masė, mineralinė kaulų masė, visceraliniai (vidiniai) riebalai, metabolinis amžius. Tokiu būdu Jums yra daug lengviau įvertinti savo pokyčius.

Elektroninio pašto prieiga

Visus šešis mėnesius galėsite asmeniškai rašyti ir užduoti iškilusius klausimus, į kuriuos per 24 val. pateiksiu atsakymus.

Dėmesys

Kiekvieną mėnesį dėmesys bus skiriamas vis kitai sričiai, o pradedama bus nuo tos, kuri pas Jus yra labiausiai išsibalansavusi.

|

Šios programos gale Jūs nebebūsite tas pats asmuo, kuris įžengė pro mano kabineto duris!

PIRMAS MĖNUO: "Užgesinkime ugnį savo viduje"

Beveik visos šiuolaikinės ligos (vėžys, nutukimas, artritas, autoimuninės ligos, virškinimo sutrikimai, širdies ligos, alergijos) yra tiesiogiai ar netiesiogiai susijusios su uždegiminiais procesais mūsų organizme.

Jeigu imuninė sistema nusilpusi ir mūsų organizmo sugebėjimas susitvarkyti su uždegiminiais procesais yra sutrikęs, atsiveria kelias ligoms ir ankstyvajam senėjimui.

Todėl suradimas priežasčių, kurios sukelia uždegimą mūsų organizme, bei išmokimas, kaip savo mityba ir gyvenimo būdu užkirsti kelią šių uždegiminių procesų atsiradimui, yra būtinos sąlygos siekiant geros sveikatos.

ANTRAS MĖNUO: "Sutvarkykime hormonų ir neuromediatorių veiklą"

Visi mūsų hormonai ir neuromediatoriai dirba kartu harmonijoje. Jie yra atsakingi už miegą, nuotaiką, mūsų reakciją į stresą ir daugelį kitų svarbių dalykų.

Jei ši harmonija yra sutrikdoma, mūsų organizmas išsibalansuoja. Nerimas, nemiga, aukštas kraujo spaudimas, nuotaikų kaitos yra tik keletas iš daugelio požymių, rodančių, kad yra sutrikdyta hormonų ir neuromediatorių veikla.

TREČIAS MĖNUO: "Optimali virškinamojo trakto veikla"

Turėti sveiką, optimaliai funkcionuojantį žarnyną yra kur kas daugiau nei nejausti pilvo pūtimo ar rėmens skausmo.

Daugelis ligų, kurios atrodo visiškai nesusijusios su žarnynu, pavyzdžiui, egzema, žvynelinė, artritas, atsiranda būtent dėl žarnyno problemų.

Sutrikusi žarnyno veikla gali sukelti odos problemas, lėtinį nuovargį, alergijas, nuotaikų sutrikimus, autoimunines ligas ir dar daugelį kitų.

80 % mūsų imuniteto lemia žarnyno veikla.

Gera virškinamo trakto veikla yra kritinė mūsų gerai savijautai, nes ji užtikrina maistinių medžiagų įsisavinimą ir toksinų, alergenų, mikrobų pašalinimą iš mūsų organizmo.

KETVIRTAS MĖNUO: "Išvalykime šiukšles iš savo kūno. Detoksikacinės sistemos optimizavimas"

Jeigu atliekų, toksinų mūsų organizme susikaupia per daug, mes susergame, todėl būtina optimizuoti mūsų organizmo sugebėjimą detoksifikuotis ir pašalinti atliekas, kartu sumažinant galimybes toksinėms medžiagoms patekti į mūsų organizmą.

Parkinsonas, Alzheimeris, demencija, širdies ligos, lėtinio nuovargio sindromas, vėžys, alergijos maistui, artritas, autoimuninės ligos yra susijusios su mūsų organizmo didžiuliu užterštumu.

PENKTAS MĖNUO: "Suteikite man energijos! Mitochondrijos veiklos optimizavimas ir oksidacinio streso sumažinimas"

Mitochondrija – tai tarsi mažas fabrikėlis, kuris maistą ir deguonį paverčia į energiją. Kiekvienoje ląstelėje yra tūkstančiai tokių mažų fabrikėlių – mitochondrijų.

Kai jos neveikia taip, kaip turėtų veikti, mes pradedame jausti daugybę su energijos trūkumu susijusių simptomų, tokių kaip nuovargis, atminties praradimas, skausmas ir kt.

Mitochondrijos yra labai jautrios oksidaciniui stresui, kurį sukelia toksinai, infekcijos, alergenai, stresas, per didelis menkaverčio maisto kiekis.

Todėl šį mėnesį darbuosimės su oksidacinio streso mažinimu ir mitochondrijų veiklos optimizavimu.

ŠEŠTAS MĖNUO: "Kūno ir proto harmonija"

Mūsų emocijos ir mintys gali mus susirgdint arba išgydyt. Tad šį mėnesį mokinsimės, kaip savo mintis ir emocijas paverst mūsų sąjungininkėmis kelyje į gerą savijautą.

Programos kaina - €385

Parašykite man ir sutarsime dėl Jums patogaus laiko programos sudarymui

Parašykite man žinutę!