Paslaugos

Į kiekvieną iš Jūsų žiūriu kaip į unikalią, išskirtinę asmenybę. Ir tik išklausius detalios Jūsų istorijos bei įvertinus Jūsų mitybą ir organizmo būklę, aš ieškau Jūsų blogos savijautos PRIEŽASTIES, o ją suradus, nurodau būdus, kaip tą priežastį pašalinti.

Dviese visada yra lengviau, todėl būčiau laiminga, galėdama prisidėti prie Jūsų geresnės savijautos!

Individualios konsultacijos

Individuali konsultacija

Išsiaiškinsime visų Jūsų kūno sistemų funkcionavimą, peržvelgsime sveikatos istoriją, išanalizuosime mitybos dienoraščius bei kartu sudarysime individualų mitybos planą, atitinkantį Jūsų tikslus ir gyvenimo būdą.

Kaina – €65

Pakartotinė konsultacija

Rekomenduojama po 4-6 savaičių ateiti į pakartotinę konsultaciją, kurioje yra įvertinami sveikatos būklės pokyčiai, aptariami sunkumai, su kuriais susidūrėte, pakoreguojamas mitybos planas, nustatomi nauji tikslai.

Kaina – €35

Mitybos programos

3 mėnesių programa

Ši programa skirta turintiems rimtesnių sveikatos problemų ar sergantiems lėtinėmis ligomis. Tokiais atvejais vienos konsultacijos dažnai nepakanka, kad būtų iki galo išspręstos visos priežastys, lemiančios blogą savijautą.

Kaina – €225

6 mėnesių programa - "Naujasis Aš"

Šios programos metu Jūs geriau pažinsite savo kūną, suprasite, kaip jis funkcionuoja, kaip vieni faktoriai prisideda prie Jūsų geros savijautos, o kiti veda Jus prie lėtinių ligų atsiradimo. Visos žinios bus pritaikomos praktiškai.

Šios programos gale Jūs nebebūsite tas pats asmuo, kuris įžengė pro mano kabineto duris!

Kaina – €385

Parašykite man žinutę!